yetkilisaticiicon
Yetkili Satıcısı
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Evet Sitemizde satışını yaptığımız Beko Ve Grundig markalı ürünlerin Yetkili Satıcığını Yapmaktayız
Hayır. Montaj esnasında ürün montajı için kesinlikle herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
Hediye paketi ve notu talep etmeniz durumda destek verilecektir.
Üye olarak alışveriş yaptıktan sonra ürününüz kargoya verildiğinde sisteme düşecek ve kargo takip numarası üzerinden ürününüzü takip edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz "hızlı satın al" butonu ile de üye olmadan sipariş verebilirsiniz.
Kağıt tasarrufuna verdiğimiz önem dolayısı ile tüm faturalarımız belirttiğiniz mail adresinize mükelleflik durumunuza göre e-fatura/e-arşiv şeklinde postalanmış olacaktır.
Hayır, yetkili bayilik sözleşmemiz gereği Pazar Yerlerinde ürün satışı yapmıyoruz. Sadece kendimize ait web sitemizden satış yapmaktayız.
İletişim bilgilerimizde belirttiğimiz [email protected] mail adresimize talebinizi iletebilirsiniz mesai saatleri içinde faturanız mail adresinize gönderilmiş olacaktır.
Ambalajınız hasarsız ve darbesiz olduğundan emin olun eğer herhangi bir hasar durumu var ise ürünü teslim almayın tutanak tutturun ve ardından ürünü teslim almayın daha sonra çağrı merkezimize ulaşarak durumu bildirin.
Paro sistemi ile ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlarla karşılaşmanız elbette mümkün. peki nedir bu Paro indirimi ? Paro indirimi beko markasının yapmış olduğu kampanyaları siz tüketicilerimizle buluşturmak için cep telefonunuza gelen bir şifre vasıtasıyla uygulanan indirim yöntemidir. İndirim uygulanması için gelen şifreyi destek hattımızla paylaşmanız gerekmektedir.
Tüm beyaz eşyalarda yetkili satıcı güvencesiyle satın aldığınız için 36 ay garanti süresi mevcuttur. küçük ev aleti ve MDA (ocak-davlumbaz-mikrodalga) Grubunda 2 Yıldır. Ayrıca yetkili bayiiden alışveriş yaptığınız için ek garanti ücretlerinde çok yüksek ücretler ödemeden ek garanti satın alabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünler, detay sayfasında belirtilen tarih aralığında teslim edilir. Sipariş süreçlerinde size kısa mesaj ve e-posta ile bilgi verilecektir. Kargoya verildikten sonra sipariş ücretini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Yapacağınız tüm alışverişlerde kargo bedava !
Ürün teslimatlarımız 81 il de şehir merkezlerine 2-5 gün arasında sürmektedir. İlçelerde ise bu günlere 1 ila 5 gün arasında ilave süreç sürebilmektedir.
Evet, montaj gerektiren ürünlerimizin tamamı yetkili servislerimizce yapılmaktadır.
Beko müşteri hizmetleri 444 0 888 hattından, 353335 numaralı yetkili satıcı kodu ve Kahvecioğlu Beyaz Eşya Limited Şirketi unvanı ile teyit edebilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...