yetkilisaticiicon
Yetkili Satıcısı

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kahvecioğlu ailesi 1983 yılında AEG Yetkili Servisi olarak profesyonel anlamda beyaz eşya sektöründe yerini aldı. Çalışmalarını hızlandıran Kahvecioğlu daha sonra 1996 yılında Bosch-Siemens-Profilo Yetkili Servisi olarak sektördeki konumunu sağlamlaştırdı. Kalite çıtasını yıllar geçtikçe daha yükseklere taşıyan firma 2015 yılında Siemens markasının satışlarını yaparak perakende sektörüne adım attı. 2020 yılında Beko markasının profesyonel satış kanalı olan Kahvecioğlu ailesi 2022 yılında Beko markasının "100 Kadın Girişimci Bayi” projesinin kapsamında Kahvecioğlu Beyaz Eşya firmasını kurarak ayrı bir kuruluş olarak yoluna devam etme kararı aldı. 
 

Misyonumuz 

Beko ürünlerinin profesyonel satışını gerçekleştiren firmamız, bekobayim.com adresinde müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca konforlu bir online alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıran Beko markalı beyaz eşyaların ve elektrikli ev aletlerinin online satış kanalı olarak hizmet vermekteyiz. 37 yılı aşmış olan perakende satış deneyimi, yüksek iş ahlakı, güçlü prensipleri doğrultusunda Türkiye’nin her yerine kusursuz hizmet götüren Beko Bayim sektöre değer katan bir firma olma yolunda gelişim yolculuğuna hız kesmeden devam etmektedir. 
 

Amaçlarımız ve Hedefimiz

Kahvecioğlu Beyaz Eşya, bir aile şirketi olmakla birlikte yönetim ve marka geliştirme birimlerinde ailenin 1. ve 2. Kuşak üyeleri yer almaktadır. Şirketimizin kuruluşu ile,

•    Kadının iş hayatındaki yerinin artırılması,
•    Kadın istihdamının yaygınlaştırılması,
•    Tüketiciye profesyonel bir satış tecrübesi yaşatılması,
•    Müşterilere maksimum memnuniyet sunulması amaçlanmaktadır.

Hedefimiz müşterilerimize dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ürünleri fiyat değer ilişkisi içinde sunmak ve firma referansımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Saygılarımızla,
Kahvecioğlu Beyaz Eşya

 
Beko Kahvecioğlu
Gaybi Mah. Adnan Menderes caddesi no 29/A İzmir/Menemen
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...